masaż nóg bielsko biała

Masaż Balijski Legendarny masaż balijski

Masaż balijski. Balijska terapia masażem daleka jest od delikatnych zabiegów typowych dla europejskich masaży. Dzięki swojej intensywności jest on skuteczny w sięganiu w głąb napiętych i obciążonych mięśni, aby złagodzić ich skurcz. W celu dotarcia do głębszej tkanki mięśni. W masażu balijskim stosuje się silny ucisk akupunkturowy na zmianę z energicznym rozbijaniem i rozcieraniem tkanki mięśniowej. Masaż ten wywodzi się z wyspy Bali i Jawy, technika należy do najczęściej wybieranych przez Europejczyków metod masażu, jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Masaż ten może pomóc w walce z szerokim wachlarzem dolegliwości. Są to między innymi: migreny, bóle mięśni i stawów, zaburzenia snu, stres, niepokój lub depresją. Może być także pomocny w leczeniu alergii i trudnościach w oddychaniu. Olejki użyte podczas masażu mają działanie uspokajające a i ich zmysłowe oddziaływanie wprowadza relaks i poczucie spokoju. Nasz salon masażu balijskiego w Bielsku oferuje najprawdziwszy masaż balijski – bo kto zrobi go lepiej niż rodowita Balijka. Bielsko Biała to obecnie jedno z niewielu miejsc na mapie Polski oferujące ten legendarny już masaż!
Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich tajski masaż olejkiem aromatycznym, masaż gorącymi kamieniamimasaż dla kobiet w ciąży.