masaż relaksacyjny bielsko biała

Masaż Lomi Lomi Lomi lomi

Masaż Lomi Lomi. Masaże relaksacyjne zyskują coraz więcej zwolenników. Masaż hawajski, czyli masaż lomi lomi, inaczej lomi lomi nui, jest zupełnie inny niż masaż klasyczny. „Lomi” to hawajskie słowo, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza „dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Masowana osoba może poczuć błogie zadowolenie z masażu, który jest indywidualnie dopasowany do każdego człowieka. Jest to bowiem masaż odprężający i masaż relaksacyjny, który ma przynieść odpoczynek i wyciszenie oraz rozładowanie napięcia mięśniowego.

Przed masażem relaksacyjnym masażysta rozmawia z masowaną osobą, wtedy należy poinformować go o przebytych dolegliwościach i urazach, aby mógł podejść do nich w ostrożny sposób. Hawajczycy wierzą, że masowane ciało jest świątynią, której należy się szacunek i opieka, dlatego masaż jest przez nich traktowany poważnie. W naszym salonie masażu balijskiego i tajskiego w Bielsku Białej również prosimy aby informować nas o dolegliwościach jeśli takie występują.Czas trwania masażu wynosi około 90-120 minut. Masaż hawajski lomi lomi wykonujemy przy przytłumionym świetle i włączonej muzyce relaksacyjnej oraz przy użyciu olejków eterycznych. Przed i po masażu zalecamy picie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej. Masaż wykonuje zwykle jeden masażysta. Istnieje możliwość wykonania go przez dwie osoby. Masaż hawajski jest dosyć głęboki, ale nie bolesny.
Masaż lomi lomi to masaż odprężający, ma też jednak właściwości lecznicze:

-wpływa pozytywnie na krążenie krwi i przemianę materii,
-pomaga zredukować tkankę tłuszczową,
-poprawia ruchliwość oraz elastyczność stawów,
-działa pozytywnie na układ krwionośny i limfatyczny,
-powoduje wzrost energii.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich balijski masaż stóp i nóg, masaż lomi lomi, masaż gorącym olejem kokosowym.