masaż relaksacyjny bielsko biała

Masaże dla Par Masaże dla Par

Wspólne chwile relaksu! Masaże dla Par to wyjątkowe doświadczenie, w którym możemy podzielić się przyjemnością masażu z najbliższymi. Przestrzenne, dwuosobowe stanowiska zapewniają doskonały komfort w każdym rodzaju masażu. Ponadto najlepsze masażystki z Tajlandii i Bali zadbają o jego najwyższą jakość. Spędzenie czasu w wyjątkowej atmosferze salonów Khai Thai, to nie tylko przyjemność, jak również sposób na odzyskanie wewnętrznej harmonii oraz doświadczenie najlepszej, tajskiej fizjoterapii. Decydując się na masaż dla dwojga, wybieracie wyjątkowe przeżycie, korzystne zarówno dla ducha, jaki i całego ciała.

W klasycznym masażu tajskim doświadczenie intensywnego masażu, idealnie współgra z energetyzującym i równocześnie relaksującym stylem masowania. Tradycyjna forma tego zabiegu zawiera dużo elementów pasywnej jogi oraz rozciągania. To doskonały masaż dla ludzi aktywnych lub poszukujących ulgi od bolących stawów. Ponadto momentami sesje klasycznych masaży tajskich, szczególnie wykonywane w synchronizacji przypominają lekcje jogi. Dla osób wolących głęboko uspokajający i wyciszający, delikatny styl masowania proponujemy balijski masaż olejkowy. Przede wszystkim jest idealny na ukojenie zmysłów w atmosferze Indonezyjskiej wyspy Bali. Wykonywany precyzyjnymi i powolnymi ruchami, zadowoli najbardziej doświadczonych koneserów masaży.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich balijski masaż stóp i nóg, masaż lomi lomi, masaż gorącym olejem kokosowym.