masaż balijski bielsko biała

Tajski Masaż Stóp i Nóg Tajski Masaż Stóp i Nóg

Tajski masaż stóp i nóg. Tradycyjny masaż tajski opiera sięt na zasadach refleksologii, holistycznej techniki uciskania oddziałującej na całe ciało. Stanowi połączenie masażu stóp, łydek oraz ud, wspomagając ich funkcjonowanie i usprawniając krążenie płynów w organizmie.
Tajski masaż stóp i nóg z elementami akupresury, gdzie oprócz stóp masowane są kostki, łydki, uda oraz palce. Do masażu stosujemy olejowy ekstrakt z mięty, balsam z mentolem i kamforą oraz wosk pszczeli.  Wspaniale wpływa na uruchomienie przepływu energii między kanałami energetycznymi stóp z tymi znajdującymi się na ciele. Jeśli masz uczucie zmęczonych nóg, jest to masaż idealny dla Ciebie! Pomaga rozluźnić spięte mięśnie, pozytywnie wpływa na ich działanie, ponadto niesamowicie relaksuje po całym dniu! Polecamy zarówno osobom o siedzącym trybie życia jak i wszystkim, którzy większość dnia spędzają stojąc lub chodząc.  Idealny masaż po nartach dla każdego adepta białego szaleństwa !
Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich balijski masaż stóp i nóg, masaż lomi lomi, masaż gorącym olejem kokosowym.