refleksologia bielsko biała

Masaż dla kobiet w ciąży Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż dla kobiet w ciąży. Pozwól o siebie zadbać w tak wyjątkowo ważnym czasie, jakim jest początkowy etap macierzyństwa. To właśnie wtedy twoje ciało potrzebuje najwięcej uwagi oraz przemyślanej opieki. Dlatego warto poświęcić odrobinę czasu i przekonać się, jak wiele może pomóc relaksujący masaż. Wewnętrzne wyciszenie oraz spokój przydadzą się nie tylko Tobie, ale również tym, o których troszczysz się najbardziej. Dla kobiet w ciąży oraz tuż po, Khai Thai przygotował specjalną ofertę, która nie tylko pomoże się zrelaksować. Również usprawni działanie zmęczonych mięśni oraz stawów i zadba o skórę najbardziej potrzebujących pań. Powolny i delikatny masaż, wykonywany z użyciem hipoalergicznych olejków aromatycznych, pozwoli Ci odpocząć i wzmocnić ciało.

Ta wyjątkowa odmiana masażu balijskiego, stworzona od podstaw z myślą o kobietach w ciąży. Skupia się na bezpiecznych do masowania obszarach naszego ciała. Dzięki wyjątkowo długiemu doświadczeniu w pracy fizjoterapeutycznej z kobietami w ciąży oraz po okresie ciąży, jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczną formę masażu łączącego relaks oraz wartości terapeutyczne. Zabieg ma również działanie regeneracyjne na skórę, w związku z tym pomaga zniwelować cellulit, ograniczyć do minimum występowanie rozstępów oraz rozświetla cerę. Doskonała propozycja odżywiająca dla zmęczonej skóry, umysłu oraz ciała.

Masaż nóg dla kobiet w ciąży

Refleksologia stóp jest skuteczną i bezpieczną metodą terapii dla każdego, szczególnie w czasie ciąży. Zapewnia doskonałe wsparcie dla matki i dziecka. Polega na uciskaniu odpowiednich punktów znajdujących się na stopach, zwanych refleksami. Każdemu z tych punktów odpowiada określony organ, narząd wewnętrzny bądź część ciała. Refleksologia jako nauka zajmuje się zasadami pracy tych refleksów i oferuje wiedzę niezbędną do rozpoznania przyczyn ich nadwrażliwości. Dlaczego w czasie ciąży warto korzystać z zabiegów refleksologii? Ciąża to absolutnie wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. To również czas wielu zmian zachodzących w organizmie. Zabiegi refleksologii są niezmiernie pomocne w czasie ciąży, ponieważ maja niezwykle pozytywny wpływ zarówno na mamę jak i dziecko.

Zabieg jest bardzo relaksujący i uspokajający przed, podczas i po porodzie. Zmniejsza stres i niepokój które mogą powstać w tym okresie, co pomaga zmniejszyć dyskomfort wszelkich dolegliwości. Z czasem dziecko rośnie, brzuch powiększa się przez co narządy wewnętrzne mają coraz mniej miejsca i coraz trudniej jest im prawidłowo funkcjonować. Poprzez uciski na nie mogą pojawić się nieprzyjemne symptomy ze strony organizmu. Refleksologia pomaga złagodzić lub zapobiec dolegliwością związanym z tymi dysfunkcjami i doprowadzić organizm do równowagi. Kobieta, która czuje się zrelaksowana i szczęśliwa w okresie ciąży, przekazuje dziecku spokój i pełnię życia już od samego początku.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym opisem innych masaży, a wśród nich balijski masaż stóp i nóg, masaż lomi lomi, masaż gorącym olejem kokosowym.